Idź do zawartości

O Workbase

Workbase to oprogramowanie platformy pracowniczej, które zastępuje klasyczne rozwiązania intranetowe i LMS, oferując bardziej nowoczesne i intuicyjne rozwiązanie. Dzięki Workbase firmy mogą szybciej i cyfrowo szkolić nowych pracowników oraz ułatwiać codzienne życie obecnym pracownikom.

Co czeka na Ciebie u nas

Świetna atmosfera pracy

Płaska hierarchia

Stabilne zatrudnienie

Praca niezależna

Uczciwe zarządzanie

Kultura transparentnego feedbacku

Wynagrodzenie powyżej średniej

Bonusy za performance

Regularne eventy firmowe

Wspólny rozwój.

Firma może się rozwijać tylko wtedy, gdy dąży do wspólnego celu. To właśnie robimy.

Nasi koledzy w Workbase pracują ramię w ramię każdego dnia, aby zrobić jeszcze więcej dla naszych klientów. W ten sposób stworzyliśmy wspaniałą atmosferę pracy. U nas każdy pracownik ma możliwość rozwijania swojego potencjału, dalszego rozwoju i wykraczania poza siebie. Praca, która jest przyjemna ORAZ satysfakcjonująca.

👋 Praca w Workbase

Pracujemy razem, aby osiągnąć nasze wysokie cele. Aby to osiągnąć, ważne jest, aby każdego dnia dostarczać pracę na najwyższym poziomie. Wszyscy są lojalni wobec zespołu, uczciwi i bezpośredni - ale zawsze przyjaźni. 

Pasujesz do nas, jeśli.... Lubisz przyjmować krytykę, aby się doskonalić, wolisz pracować z jasnymi strukturami i zgodnie z precyzyjnymi specyfikacjami oraz lubisz brać na siebie odpowiedzialność.

Czy to do Ciebie przemawia? Kliknij na opis stanowiska, które najbardziej Ci odpowiada i aplikuj już teraz!

Obecnie otwarte stanowiska

Aplikuj teraz na jedno z poniższych stanowisk

Nasze biura

Biuro Wrocław

Dołącz do nas we Wrocławiu, gdzie nowoczesny design i zaawansowane wyposażenie naszego biura spotykają się z niezrównaną wygodą tuż przy autostradzie. Zorganizowane środowisko pracy, które umożliwia wydajność i rozwój. Angielski jest tutaj naszym głównym językiem.

📌 Address Ślężna 104, 53-111 Wrocław

Bezpłatny parking, Łatwy dostęp do transportu publicznego

Biuro Düsseldorf

Poznaj nasze biuro w Medienhafen w Düsseldorfie, gdzie najnowocześniejsza technologia łączy się z nowoczesną architekturą. W tej tętniącej życiem dzielnicy stworzyliśmy idealną równowagę między pracą, inspiracją i dostępnością dla rozwoju Twojej kariery. Głównym językiem jest angielski i niemiecki.

📌 Address Kesselstraße 5-7, 40221 Düsseldorf

Bezpłatny parking, Łatwy dostęp do transportu publicznego

Cześć! Jestem Marcin. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wyjaśnień dotyczących naszych ofert pracy, skontaktuj się ze mną: +48 608 116 815. Jestem tutaj, aby poprowadzić Cię przez Twoją podróż do potencjalnego dołączenia do naszego zespołu. Nawiążmy kontakt i uczyńmy Twój kolejny krok w karierze znaczącym.

Marcin

Osoba kontaktowa

By the way, we are a profitable, self-financed company and not dependent on any external investors. We are currently growing organically stronger than ever before and are urgently looking for reinforcements.

Nils Kröger

Founder Workbase

Aplikuj teraz 🙌

Przejdź do oferty pracy, która najlepiej pasuje do Twojego profilu i aplikuj za pomocą formularza za pomocą kilku kliknięć.